Przedstawiamy Państwu nowopowstały portal wystosowany zwłaszcza do borykających się z problemem uzależnienia oraz ich rodzin http://www.veravita.pl Pomagamy ludziom , którzy cierpią na uzależnienia od narkotyków, alkoholu, leków, hazardu, pracy, seksu oraz ich rodzin.
Postępowanie naszego portalu jest nastawione na potrzebującym kompetentnej pomocy oraz motywowanie do sięgnięcia po pomocy i rozpoczęcia terapii w poradniach lub ośrodkach leczenia uzależnień. Cała nasza kadra to wykwalifikowany personel, jaki wie jak wesprzeć za pomocą nabytej znajomości oraz wieloletniemu doświadczeniu. Na stronie veravita.pl prezentujemy każdy typ uzależnienia czyli alkoholizm, jego przejawy, typy uzależnienia od alkoholizmu a także obrazujemy czym charakteryzuje się zbiór ludzi określona Dorosłe Dzieci Alkoholików.
W analogiczny sposób opisujemy kłopot narkomani, lekomani, zakupoholizmu oraz hazardu. Wykonaliśmy także specjalny dział poświęcony osobom współuzależnionym innymi słowy będący w ciągłym stresie w zżytych kontaktach z postacią chorą. Dla wszystkich potrzebujących osób oferujemy forum, na którym da się o wszystko naszych specjalistów i doktorów, przygotowaliśmy także podstawę artykułów na temat objawów, faz czy leczenia alkoholizmu i innych odmian uzależnienia.
Jeżeli borykasz się z którymś z powyżej wymienionych kłopotów zapraszamy do naszego serwisu.

Reklamy